تبلیغات
عقل سرخ - ننگ سازش!
پنجشنبه 23 آبان 1387

ننگ سازش!

   نوشته شده توسط: حمید رفیعی    

 

باسم الله القاصم الشوكة الجبارین

 

      فانتقمنا من الذین اجرموا و كان حقا علینا نصر المومنین

 

 

 

ان لم یكن لكم دین فكونوا احرارا فی دنیاكم

 

اتفاق نه عجیب بود و نه بعید. اسلامی كه بر پایه وهابیت باشد جز شكم پرستی را پدید نمی آورد. و جای تعجب نیست كه این فرقه ضاله را كه بنیانگذارش یهودی ای بوده تا كنون در خفا و اكنون آشكارا حامی اسراییل ببینیم. پروسه صلح زمانی در حال كلید خوردن است كه اسراییل آتش بس با نیروهای مقاومت را یك طرفه نقض كرده و حملات مجدد خود را علیه نوار غزه آغاز كرده. محاصره نوار غزه همچنان ادامه دارد و نیروهای اسراییلی همچنان از ورود سوخت به این باریكه جلوگیری می كنند. بیمارستان ها برق و امكانات ندارند و كشتار زنان و كودكان فلسطینی همچنان ادامه دارد. با تمام این اوصاف آیا صلح معنی پیدا می كند؟ وهابی هایی كه در جنگ 33 روزه سرمایه گذاری عظیمی برای نابودی حزب الله كردند و پس از آن نیز چه توجیهی می توانند داشته باشند برای كمك به اسراییل در مقابل مردم مظلوم فلسطین كه اكثرا سنی هستند؟ ندای صلح ملك عبدالله جز از سر ذلت است؟ تروریسم دولتی اسراییل را به صلح چه كار؟

صحیفه امام    ج‏16    517    پیام به مسلمانان جهان و زائران بیت الله الحرام(بیان مصائب مسلمین). .....  ص : 510

موضوع: بیان مصایب مسلمین و فاجعه توسعه سیاستهای سازشكارانه سران عرب با رژیم صهیونیستی.

مناسبت: عید سعید قربان.

مخاطب: مسلمانان جهان و زائران بیت اللَّه الحرام.

بسم اللَّه الرحمن الرحیم.

 «وإلی اللَّه المشتكی» (1) در آستانه عید سعید قربان كه باید به عموم مسلمانان جهان و بخصوص حجاج بیت اللَّه الحرام، رهسپاران به سوی قربانگاه بزرگ ابوالانبیا حضرت ابراهیم خلیل اللَّه- صلوات اللَّه علیه و علیهم- تبریك عرض كنم، مع الأسف در این سال مصیبتهایی بر مسلمین وارد شد كه به جای تبریك، تعزیت باید گفت. تعزیت نه فقط برای تجاوز شیطان بزرگ امریكای جنایتكار بر حریم مسلمین؛ و نه فقط برای هجوم حكام تروریست و جنایت پیشه اسرائیل بر كشور عزیز اسلامی لبنان، و نه برای جنایات صدام عفلقی این نوكر بی‏اراده امریكا و اسرائیل بر مسلمانان عرب و غیرعرب جنوب و غرب كشورمان ایران؛ و نه برای جست وخیز و شادمانی سران كشورهای مصر، اردن، سودان، مغرب و غیر آنان برای پیروزی دشمنان اسلام و بشریت بر مظلومان لبنان و بیروت و به خاك و خون كشیدن هزاران جوان و پیر و طفل، زن و مرد بیگناه. گرچه همه اینها مصیبت است و تعزیت دارد، لكن مصیبت بزرگ و فاجعه عظیمی كه همه مصیبتها و فاجعه‏ها پیش آن ناچیز است، آن است كه مشتی تروریست صهیونیست بی‏حیثیت، به بدترین وجه بر مسلمانان تاخت و تاز كنند. مسلمانانی كه دارای آنهمه امكانات معنوی و مادی‏

هستند كه با یك تشر می‏توانند امریكا را از منطقه عقب برانند تا چه رسد به اسرائیل. ما نه فقط برای آوارگی یك عده مظلوم كه از سرزمینهای خود رانده شدند و پناهگاهی ندارند در سوگ و عزا هستیم، كه مصیبت بزرگ آن است كه این جنایتها به دست اسرائیل در مرئی‏ و منظر دولتهای مدعی اسلام انجام می‏شود. فاجعه بزرگ آن است كه این دولتهای مدعی اسلام برای ناز شست امریكا و اسرائیل فعالیت می‏كنند كه مو به مو «طرح كمپ دیوید» یا شبیه آن را اجرا كنند و به دنبال این جنایت عظیم، صریحاً اسرائیل را به رسمیت یا به آقایی بشناسند. فاجعه برای مسلمانان آن است كه بعضی از دولتهای به اصطلاح مسلمان، با دیدن این فجایع بزرگ مانع می‏شوند تا مظلومان از دست ستمگران حتی ناله كنند ..

مصیبت عظیم آن است كه امریكا كه قریب نیم قرن بر مسلمانان جهان بخصوص منطقه، هرچه خواسته است ستم كرده و مخازن آنان را غارت نموده است، دولتها نه تنها از ترس امریكا نمی‏توانند اظهار مظلومیت مظلومان را حتی در كشورهای خودشان بشنوند، بلكه چنانچه دیدیم با ملت غارتزده ایران كه با نهضت اسلامی خود می‏خواهد فریاد مظلومانه سر دهد و به ملتهای مظلوم جهان داد خود را برساند، چه‏ها كرده و در مخالفت با ایران حتی از امریكا و اسرائیل گوی سبقت را ربودند، و برای تقرب به ستمكاران، با تمام قوای تبلیغاتی و تسلیحاتی به متجاوز به ایران كمك نمودند. به جای آنكه به ملت و دولت برادر خود دست اخوت و وحدت دهند، به امریكا و اسرائیل دست عبودیت و ذلت دادند و به توطئه علیه ملت ایران برخاستند. ما اكنون از بسیاری از دولتهای به اصطلاح اسلامی مأیوس هستیم و امیدی به هدایت آنان نداریم؛ مگر آنكه خداوند متعال نظر عنایتی فرماید و تحولی در آنان به وجود آورد تا مسائل را آنگونه كه شایسته است، بررسی نمایند، و خود و كشور خود را از چنگال گرگان جهانخوار نجات دهند.


POWERED BY MIHANBLOG.COM     
Design by InfoCreek | www.infocreek.com