تبلیغات
عقل سرخ - حضور میرحسین موسوی 2
پنجشنبه 29 اسفند 1387

حضور میرحسین موسوی 2

   نوشته شده توسط: حمید رفیعی    نوع مطلب :عمومی ،سیاسی ،جوابیه ،

باسم رب الحسین

پیش از نوشت:

چندوقته كه می خوام در باب حضور میرحسین موسوی در انتخابات بنویسم كه وقت نمیشه. نزدیكای عیده دیگه. مهمونی و آجیل و ناهار و شام و مهمون و میزبان و اینا. اما یكی از دوستان در كامنت پست قبل مطلبی رو عنوان كرده بود كه ذیلا توضیح مختصری در این مورد عرض می كنم.

خود نوشت:

اول خود كامنتو بخونیم كه محتواش چیه:

"سلام.
آخه چرا؟
چرا هنوز نیومده و چیزی نگفته شروع كردید به حمایت؟ رو چه حسابی؟
این روزا قبل از اومدن‌ش به... مهم‌تر، دعوت شدن‌ش به دانش‌گاه مهم‌ترین اطلاعاتی كه در مورد پیدا كردماین بود كه 20 ساله دست به سیاست نزده! یار خمینی؟! خوب آره اون موقه ها مثنكه. واقعا الان رو چه حسابی؟ لطفا بگید منم بدونم. همین جوری سوالام دارن جمع می‌شن رو هم... موافقین یه روز در مورد منتظ... فعلا همینو بگین! "

جواب:

1- علیكم السلام و رحمة الله

2- دوستان كمبود اطلاعات خودشون رو گردن ما نندازن. سه شنبه هفته پیش آقای موسوی طی بیانیه ای با نگاهی انتقادی به وضع موجود و لزوم بازگشت به ارزش ها و مردم رسما اعلام حضور كردند. شما چطور از این بیانیه بی خبرید؟

3- در لزوم حضور میر حسین موسوی در عرصه انتخابات همین بس كه ایشان استاد مدیریت بحران هستند كه در 8 سال دفاع مقدس این به همه ثابت شده. كشور از هیچ لحاظی در موقیعتی مناسب به سر نمی برد. در پستی جداگانه علل لزوم این حضور را بررسی می كنم.

4- عدم حضور در عرصه مدیریتی كشور الزام به عدم آگاهی نیست. با توجه به اینكه ایشان استاد علوم سیاسی است. و سخنرانی های ایشان در چند وقت اخیر نشان دهنده سطح بالای آگاهی این فرد در عرصه های مختلف است. گو اینكه 8 سال نخست وزیری و به قول بزرگ اصلاحات سید محمد خاتمی "تجربه 8 سال اصلاحات و 4 سال اخیر" تجربه كمی نیست. در این بین اما نباید تیم خبره میرحسین را فراموش كرد.

5- رو چه حسابی یعنی چی؟! من كه نفهمیدم حالا خوبه اون وقتا رو قبول دارید. اما در حال حاضر همین كه احساس خطر كرده و با در خطر دیدن ارزش های انقلاب كه همانا ارزش های خمینی كبیر (ره) نیز هست با وجود علم به سختی و دشواری راه و بعید بودن مقصد حاضر به فدا كردن خود است. یار خمینی (ره) بودن یعنی چه؟ خوب است تعریف خود را ارایه دهید تا بهتر بتوانیم بحث كنیم.

پس از نوشت:

عید خوبی داشته باشید. سر سفره تحویل حول حالنا رو كه خوندید به یاد ملت مظلوم فلسطین هم باشید. اونا خیلی وقته كه عید ندارن. به یاد ما هم باشید.

به عونه و كرمه


POWERED BY MIHANBLOG.COM     
Design by InfoCreek | www.infocreek.com