تبلیغات
عقل سرخ - حضور میرحسین موسوی 3
شنبه 15 فروردین 1388

حضور میرحسین موسوی 3

   نوشته شده توسط: حمید رفیعی    نوع مطلب :عمومی ،سیاسی ،جوابیه ،

باسم رب الحسین

قبل از نوشت:

یکی از دوستان کم لطف در کامنت قبلی گفته بودن که پست گذاشتن من برای پایین رفتن پست قبلی و بالتبع کامنت های اونه. نکته ای که در این مورد هست اینه که این دوستمون زیادی خودشو جدی گرفته و فکر کرده کامنت های مهمی داده. این نشون دهنده ضعف تحلیل دوستان هست. برای بهتر فهمیدن این متن رجوع کنید به کامنت دوستمون تو دو پست قبلی.

خو دنوشت:

من معذرت می خوام به روباهه میگن شاهدت کیه میگه دمم. برادر من در اعتبار خود این آقایی که کتابشو معرفی کردید شک وجود داره چه برسه به اینکه استناد کنید به کتابش. دوستی می گفت ما بنا نداریم به هر خزعبلی جواب بدیم. اخبار زیادی در مملکت درباره تمام افراد هست که تکذیب هم نمی شوند پس حتما صحیح هستند که اگر باشند وای به حال من و شما و این نظام.  گفته اید برادران دست به شکایتشان بد نیست. نمونه بیاورید برای شکایت از افراد. نکند انتظار بر این است که هتاکی و بی حرمتی و پرده دری نیز بی پاسخ بماند؟ راستی را کدام جناح دست به شکایت دارد. بستن فله ای مطبوعات. زندانی کردن دانشجویان و ده ها مورد نقض حقوق بشر نشان از چیست؟ لابد از رحمت اسلامی است که بقیه هم نفس می کشند؟ مشکل شما اینجاست که هنوز به درک درستی از مطبوعات آزاد نرسیدید؟ نشر هر مقاله ای الزاما نشان دهنده موضع آن روزنامه نیست! گو اینکه میی توان درباره نظریات ابتدایی سروش بیشتر بحث کرد ولی الزاما منظور تایید نیست. افتخار اصلاحات است که بیان در زمانه اش کمترین هزینه را داشته!

بازگشت فاشیسم که هیچ اینک باید هشدار حضور کردان ها و به عبارت دقیق تر ماکیاولیسم را داد! کردان نمونه آشکار و نماینده تام و تمام دولت فعلی بود. نمونه ای کوچک که افشا شد.

بعد از نوشت:

الا دوباره نظر بده تا فکر نکنی من پست میزارم تا اونو از بین ببرم.


POWERED BY MIHANBLOG.COM     
Design by InfoCreek | www.infocreek.com