تبلیغات
عقل سرخ - كدام اقتدار؟!
پنجشنبه 27 فروردین 1388

كدام اقتدار؟!

   نوشته شده توسط: حمید رفیعی    

باسم رب الحسین

 

كدام اقتدار؟! كدام مدیریت؟!

پیش نوشت:

فصل انتخابات و امتحانات و مصیبت. امتحانا شروع شدن. اولیش كه ریاضی مهندسی بود فكر كنم به خیر گذشت تا ببینیم بقیش چه خواهد شدن. مهندسم كه دیگه سفرای استانی رو شروع كرده و انشا الله كه رای بیاره. و همچنین امیدواریم عقلای اصلاحات حضرت آقای كروبی رو قانع كنن كه كنار بكشن كه نرفتن همانا و شكستن رای اصلاحات همان و مصیبتی به اسم بیب همان. در نوشته پیش رو در مورد ملوانان انگلیسی است منظور من زیر سوال بردن اقتدار عزیزان پاسدار نیست بلكه بیشتر بحث دیپلماتیك قضیه و مدیریت دولت بر آن مطرح است.

خود نوشت:

سایت مركز اسناد انقلاب اسلامی با نوشتن مطلبی هراس خود را از حضور میرحسین در صحنه انتخابات نشان داد. در این مقال سعی دارم كه چندی از گل واژه های این نویسنده مطلع! را به عرض برسانم.

نویسنده روایت جالب و نوی را از تسخیر لانه به دست می دهد:

1- "همه این داستان را شنیده‌ایم و جا دارد كه صحت آن نیز تضمین شود كه احمدی‌نژاد در زمان تسخیر سفارت امریكا به عنوان یك فعال دانشجویی اصرار داشت كه همزمان سفارت شوروی هم اشغال شود. اگر این داستان صحت داشته باشد در هوش و توانایی احمدی نژاد نباید تردید كرد."

گویا نویسنده كه در مركز اسناد انقلاب فعالیت می كند نگاهی هم به اسناد نزد خویش نینداخته تا بداند كه احمدی نژاد با اشغال سفارت آمریكا مخالف بود نه اینكه به خاطر اسرار به اشغال سفارت شوروی هم داشت. بر فرض محال اگر این را قبول كنیم آیا نباید در اشغال سفارت آمریكا شركت می كرد و سهمی هرچند كوچك (چرا كه با طرح اصغرزاده و میردامادی مخالف بود) در حركتی كه به گفته امام (ره) انقلاب دوم نام گرفت داشته باشد؟؟ گو اینكه ادبیات نویسنده تبیین كننده این موضوع است كه اشغال سفارت حركتی نادرست بوده؟؟

2- "در چنین فضایی كه به دلیل كمبود نیروی متخصص هر مهندس نمازخوانی وزیر می‌شد جناب میر حسین موسوی پس از ترور شهید رجایی بدون كمترین سابقه اجرایی و مدیریتی نخست وزیر كشور انقلاب زده ایران می‌شود."

گویا ایشان از امام (ره) كه حامی موسوی در دوردوم بود (عزیزان توجه دارند كه حامی در دور دوم به معنی تایید دور اول می باشد)  آگاه تر می باشند كه میرحسین را هر مهندس نمازخوان  بی سابقه ای می پندارد!

3- "امروز دیگر نیروی مسلح ما یك نیرو با دست خالی نیست و جواب هر تجاوزی را قاطعانه خواهد داد و جواب ضربه را با ضربه می دهد. هنوز هم خاطره شیرین اسارت ملوان های انگلیسی و مدیریت خوب احمدی نژاد در ذائقه ماست. هنوز هم افتخار پیروزی ملت ایران در برنامه هسته‌ایش را فراموش نكرده‌ایم. "

خوب است كه معترف به این امر هستید كه امروز دیگر دست نیروی نظامی ما خالی نیست. البته به زعم این دوستان دستان نیروهای مسلح در این 4 سال گذشته پر شده. كدام انسان سلیم الفكری باور چنین مسئله ای را دارد؟

خوب است همه ضرب العجل 48 ساعته تونی بلر را در مورد ملوانان انگلیسی می دانند. رئیس جمهور البته با اقتدار ما! به قدری سریع و البته نه دست خالی كه دست پر ملوان ها را تا هواپیما بدرقه كرد! حتما به این خفت و ذلت و ترس می گویید اقتدار. كدام اقتدار؟! كدام مدیریت؟! از مدیریت این معجزه هزاره سوم و انسان زكی و با هوش البته می توان به مدیریت در تولید گوشی موبایل داخلی اشاره كرد. می توان به نامه های ذلت بار به سران دنیا اشاره كرد. می توان به خرافه اشاره كرد. می توان به عوامفریبی اشاره كرد. می توان به درانداختن طرح های نو اشاره كرد مثل بودجه 40 برگی. كاهش دستوری سود بانك ها و ............... . راستی چیزی به اسم علم اقتصاد برای شما تعریف شده است؟!


POWERED BY MIHANBLOG.COM     
Design by InfoCreek | www.infocreek.com