تبلیغات
عقل سرخ - اسفندیار رحیم مشایی؛ صهیونیستی که به زعم احمدی نژاد فردی ولایی است

باسم رب الحسین

 

آنگاه که اصول گرایان دچار

 

مکر الهی می شوند

 

قبل از نوشت:

چقدر اثاث (اساس؟) کشی سخته. دمارم در اومد. دو روز تموم مشغول بودم. دسترسی به اینترنتم که عمرا امکان پذیر نیست. به زور یه خط تلفن وصل کردم و وصل شدم اینترنت.

خود نوشت:

وَلاَ یَحْسَبَنَّ الَّذِینَ كَفَرُواْ أَنَّمَا نُمْلِی لَهُمْ خَیْرٌ لِّأَنفُسِهِمْ إِنَّمَا نُمْلِی لَهُمْ لِیَزْدَادُواْ إِثْمًا وَلَهْمُ عَذَابٌ مُّهِینٌ. (گمان مبرند کسانی که کفر می ورزند فرصتی که به آن ها می دهیم به نفع آنان است، این فرصت به آنان داده می شود که گناهانشان افزوده شود و برایشان عذابی دردناک است.) آل عمران آیه 178 [اگه ترجمم خوب نبود ببخشید، البته اینم بگم که من کنکور 75 درصد عربی زدم] و بنابر حکمت خداوند قادر که "و مکروا و مکرالله و الله خیر الماکرین" آقای احمدی نژاد و طرفدارانشان دچار مکر الهی شده اند و در حال استفاده هر چه بهتر از این فرصت خود هستند که گناهانشان را افزایش دهند. انتصاب اسفندیار رحیم مشایی کسی که روزنامه صهیونیستی هاآرتص وی دوست مردم اسراییل خواند به معاون اولی دولتی که ادعای  حمایت از مردم فلسطین را دارد و همچنین ادعای ولایت مداری امری بود که به خوبی چهره واقعی احمدی نژاد و طرفداران فریب خورده اش را در کودتای انتخاباتی اخیر نشان می دهد. پیش از عزل مستقیم وی توسط آقای خامنه ای آقای احمدی نژاد مواضع وی را مواضع دولت و شخص رئیس جمهور خواند و به خاطر هجمه! هایی که به ایشان می شود به ایشان غبطه هم خورد. همچنین سایت رحیم مشایی وی را از نزدیکان دیرین احمدی نژاد خواند و ادعا کرد که شخص رئیس جمهور وی را بهتر از هر کسی می شناسد. با قبول این ادعا و سخنان ریاست جمهوری در مراسم تودیع مشایی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری که قرار بود با نظر ریاست جمهور با سازمان حج تلفیق شود می توانیم به راحتی این نتیجه را بگیریم که احمدی نژاد دوست مردم اسراییل است. حال سوال اینجاست که چرا عده ای سنگ یک صهیونیست را به سینه می زنند و امید دارند که به مردم فلسطین کمک کند؟ اینجاست که باید در راهی که احمدی نژاد و هوادارانش می روند شک کرد؟ آیا این استحاله به قول دوستان نرم نظام و هدم جمهوریت نظام و تشکیل یک باند مافیایی مخوف با تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری نیست؟ ایا اسراییل دوست ماست؟ این گفته کسی است که ادعای بسیجی بودن دارد؟ شما نه تنها راه امام را نشناخت اید که به سبب کینه های دیرینتان از پیر جماران و معمار کبیر انقلاب اسلامی در سبب نابودی راه و خط و بنای او هستید. شما همان متحجران مقدس نمایی هستید که امروز منافعتان اقتضا می کند هر چیزی را زیر پا بگذارید. آقای احمدی نژاد هیچ سرزمینی با ظلم باقی نمی ماند ولی با کفر چرا، باق می ماند. راستی انتصاب مشایی که رئیس دفتری ریاست جمهوری چه معنایی داشت؟ در بیانیه جامعه مهندسین [باهنر و دوستان] آمده که کاری نکنید که به سرنوشت بنی صدر دچار شوید؛ اما آقایان گویا توجه ندارند که بنی صدر با رای مردمی انتخاب شد ولی احمدی نژاد با یک کودتای تمام عیار. مخلص کلام اینکه احمدی نژاد و مشایی نداریم. این یک طرز تفکر صهیونیستی است که قصد فروپپاشی نظام جمهوری اسلامی را در لوای اسلام دارد که البته جوهره آن اسلام طالبانی است.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون.

+ لینک تکذیب استعفای مشایی در هاآرتص

+ لینک استعفای مشایی در هاآرتص؛ جالب اینجاست که مخالفان مشایی از طرف اسراییل تندرو خوانده شده اند. این ب این معنی است که اسراییل آرزوی رئیس جمهوری احمدی نژاد را دارد همانطور که رئیس موساد قبلا گفته بود.

+ لینک صحبت مشایی در مورد دوستی با مردم اسراییل در هاآرتص

و در پایان به همه دوستان اصولگرا به خاطر این انتخاب تبریک گفته و منتظر رسوایی های دیگری از دولت کودتا هستیم.

بعد از نوشت:

فتوبلاگم به روز شد. سر بزنین.


POWERED BY MIHANBLOG.COM     
Design by InfoCreek | www.infocreek.com